Виготовлення напівпричепів

Самоскид НП-С30

Ми пропонуємо вашій увазі напівпричіп – самоскид НП-С30. Модель випущена у 2019 році та має об”єм кузова 48м3. Рама та кузов виготовлені з високоякісної сталі, а споряджена маса напівпричепа становить 8500 кг. Передня вісь – підйомна, SAF INTRAX. Даний напівпричіп оснащений також пневматичною системою -WABCO та гальмівною системою-KNORR BREMSE. Електрична система та освітлення – HELLA, гідроциліндр – HYVA. Щодо безпеки, то даний напівпричіп обладнаний: пневмопідвіскою, дисковими гальмами, ABS, EBD.

Бортовий НП-Б32

Дана модель встигла напівпричіпа встигла зарекомендувати себе як надійний та витривалий помічник в багатьох господарських сферах. Це самоскидний напівпричіп з максимальним кутом скидання 49 градусів. Металевий каркас, алюмінієвий корпус, споряджена маса 7000 кг, вісь SAF INTRAX, підйом передньої осі, пневматична система-WABCO, гальмівна система-KNORR BREMSE, електрична система та освітлення-HELLA.

Платформа НП-П32

Ще одна одиниця техніки з нашого модельного ряду, яка також підійде для різного виду робіт. Металевий каркас та алюмінієвий корпус. гальмівна система-KNORR BREMSE, електрична система та освітлення-HELLA.

Контейнеровоз НП-К33

Наш напівпричіп – контейнеровоз модель НП-К33, виготовлений в 2019 році. Сучасний та надійний додаток який вагомо підсилить ваше господарство, чи бізнес. Оснащений сучасними системами безпеки, такими як пневмопідвіска та дискові гальма. Якісь гарантована. Є також, можливість виготовлення під персональне замовлення.

Лісовоз НП-Л33

Напівпричіп – лісовоз НП-Л33 спеціально спроектований для лігосподарських робіт. Він зроблений таким чином, щоб можна було виконувати легкі та швидкі маневри у лісі чи між деревами. Окрім цього, конструкція дозволяє перевозити балансову та довгомірну деревину. Також цей напівпричіп є досить міцний, завдяки своїй основі та широким шинам. Це дає можливість виконувати важку роботу навіть у несприятливих умовах. Зовнішня основа захищена від ультрафіолетового випромінювання спеціальною краскою, яка протримається протягом довго часу.

Процес надання послуги

Оформлення замовлення

На цьому етапі відбувається наша з вами зустріч. Ми ретельно підбираємо модель згідно ваших побажань. Та представляємо різні варіанти. Робимо індивідуальні замовлення.

Затвердження макету

Лише після узгодження з вами і вашого затвердження ми можемо приступати до наступного етапу.

Розробка макету

Наш інженер розробляє макет по ваших запитах.

Виготовлення напівпричепа (кузова)

По затверрджених макетах, з якісних матеріалів та надійних запчастин, ми виготовляємо ваше замовлення.

Виготовлення напівпричепів та кузовів

Компанія Bador являється лідером вантажних перевезень з багаторічним досвідом. Наші конструкції давно завоювали прихилість ринків Європи і України. Ми готові запропонувати вам найвигідніші рішення в залежності від ваших потреб та побажань до експлуатації нашої продукції. Наша компанія пропонує різновиди конструкцій причепів: 

Напівпричіп -  самоскид НП-С30
Напівпричіп -  бортовий НП-Б32
Напівпричіп -  платформа НП-П32
Напівпричіп -  контейнеровоз НП-К33
Напівпричіп -  лісовоз НП-Л33

Кожна з цих конструкцій може мати індивідкальний розмір в залежності від ваши потреб. Тако, вашому представленню, короткий опис кожної з перечисленних моделей.

Виготовлення напівпричепів

Зробімо щось грандіозне разом!

*нажавши кнопку, ви перейдете до оформлення замовлення*

Ми Готові Реалізувати Ваш Проект!

Наші спеціалісти готові реалізувати будь який проект, що не суперечитиме правилам безпеки з індивідуальним підходом до кожного клієнта. В наявності, також присутні і інші моделі. Наша компанія пропонує можливість безготівкового розрахунку. Зв”яжіться з нами для ознайомлення зі всіма деталями.

Наші роботи

Ми Готові Втілити Ваш Проект У Життя!

Ми любимо свою роботу, тому виконуємо її добросовісно та якісно. Від нас ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного замовлення та розуміння.

Пн.-Пт., 9:00 – 18:00, Сб. 9:00 – 15:00