Плазмова порізка металу

fe37a4310af566197eb1450e5e642fd0

Плазмова різка металу працює як звичайна дугова, але без використання звичних електродів. Але ефективність способу обробки прямо пропорційна товщині оброблюваного матеріалу.

Як і при будь-якому іншому вигляді термічної обробки, при плазмовому різанні металу відбувається певне оплавлення металу, що відбивається на якості різу. Існують і інші особливості, які є характерними для цього методу. А саме:

Використання плазмотронів не дарма користується такою великою популярністю. При відносно простий експлуатації та незначної вартості ручної установки (в порівнянні з іншим обладнанням для різання) вдається досягти високих показників щодо якості різу.

Основний принцип роботи плазмового різання металу можна описати таким чином:

  1. Компресор під тиском подає повітря на пальник плазмотрона.
  2. Повітряний потік моментально розігрівається завдяки впливу на нього електричного струму. У міру нагрівання повітряна маса починає пропускати крізь себе електрику, в результаті чого і утворюється плазма. У деяких моделях замість повітря використовують інертні гази.
  3. Різка плазмою, якщо розглянути її більш детально здійснюється методом швидкого вузькоспрямованого нагрівання поверхні до необхідної температури з наступним видуванням розплавленого металу.
  4. При виконанні робіт неминуче утворюються відходи від плазмового різання. Відходи включають висікання або залишки листа після висічені необхідних деталей, а також окалини або залишок розплавленого металу.

Пропонуємо послуги порізки листового металопрокату на установці плазмової порізки.

Наші переваги:

  • товщина різу з застосуванням плазмової порізки: 1…20 мм
  • газокиснева порізка: 20…100 мм
  • можливість порізки листів розміром 2000х6000 мм
  • мінімальний розхід і вартість деталей за рахунок оптимального розкрою листа
  • можливість замовлення деталей вирізки з вашого матеріалу
  • висока точність і швидкість порізки.

Для порізки використовується
система плазмово-газової різки Hypertherm Powermax 105.

Плазмова порізка металу

Зробімо щось грандіозне разом!

*нажавши кнопку, ви перейдете до оформлення замовлення*

Ми Готові Втілити Ваш Проект У Життя!

Ми любимо свою роботу, тому виконуємо її добросовісно та якісно. Від нас ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного замовлення та розуміння.

Пн.-Пт., 9:00 – 18:00, Сб. 9:00 – 15:00