Піскоструйна і дробеструйна обробка металу

Дробеструйка (піскоструйка)

Перед фарбуванням усі деталі рами та інші металеві конструкції проходять обов”язкову підготовку поверхонь дробоструменеву обробку. Ця операція забезпечує – знежирення поверхні,видалення іржі і окалин, покращення зчеплення металевої поверхні з покриттям.

Техніка очищення полягає в фізичному розбиванні забруднень частинками абразиву за рахунок їх великої кінетичної енергії.

Технологія дозволяє: 

  • видалити з поверхні металу стару фарбу, іржу, окалину, масла та інші види забруднень; 
  • створити на поверхні металу мікрорельєф, що поліпшує зчеплення з фарбою; 
  • ущільнити метал і підвищити його стійкість до циклічних навантажень.
  • Перед фарбуванням усі деталі рами та інші металеві конструкції
  • проходять обов”язкову підготовку поверхонь – дробоструменеву обробку.
  • Ця операція забезпечує – знежирення поверхні,видалення іржі і окалин,
  • покращення зчеплення металевої поверхні з покриттям.
Переваги технології: стислі терміни; висока якість очищення поверхонь; можливість вибору інтенсивності струменя і типу абразиву.
Дробеструйка (піскоструйка)
Металева труба До і Після дробеструйної обробки

Дробеструйка – сучасна технологія підготовки, що дозволяє добитися ідеальної адгезії металу з фарбою за рахунок можливості регулювати шорсткість поверхні. Після такої обробки лакофарбове покриття служить максимально довго. 

Піскоструйка використовується в багатьох сферах. З її допомогою очищають не тільки металеві, а й дерев’яні, бетонні, цегляні та інші поверхні. Дробеструйка відмінно справляється із завданням очищення внутрішніх поверхонь резервуарів і ємностей, так як забруднення якісно видаляються навіть з найбільш важкодоступних місць.

Струменево-абразивна обробка забезпечує не тільки можливості для покращення якості очищення, а й високу швидкість виконання підготовчих робіт. Велика кінетична енергія частинок дозволяє в найкоротші терміни зруйнувати будь-які типи забруднення: бітум, стару фарбу, іржу, окалину і т.д. При цьому поверхня металу стає шорсткою, після чого фарба лягає ідеально.

Дробеструйка (піскоструйка)
Так виглядає матеріал, що викоритовується для піскоструйної та дробеструйної обробки
Дробеструйка (піскоструйка)

Зробімо щось грандіозне разом!

*нажавши кнопку, ви перейдете до оформлення замовлення*

Ми Готові Втілити Ваш Проект У Життя!

Ми любимо свою роботу, тому виконуємо її добросовісно та якісно. Від нас ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного замовлення та розуміння.

Пн.-Пт., 9:00 – 18:00, Сб. 9:00 – 15:00